ULUBIONE KANAŁY URODOWE NA YOUTUBE

Hejka !

W wolnych chwilach na YouTube oglądam sporo różnych kanałów . Nie ukrywam, że większość z nich to kanały urodowe i właśnie na takich dziś się skupię. 

Ogólnie wpis powstał w szczególności po to, bym mogła przed światem zaznaczyć jak świetny jest kanał Pauliny o pseudonimie CZARSZKA.

Jeżeli jeszcze nie znacie jej kanału, a poszukujecie informacji na temat naturalnej pielęgnacji, surowców, przeróżnych przepisów na domowe kosmetyki, zabiegi itp., a także na tematy dotyczące makijażu, to tego kanału nie możecie pominąć!!NO WAY!! Ja ją po prostu uwielbiam. Jest to jedyna Youtuberka, która wciągnęła mnie w swój świat w 100%. Nie opuszczam żadnego jej nagrania. W każdą niedziele, każdy wtorek i piątek o 10.00 pojawia się nowy film. Bomba! Moja pielęgnacja twarzy bardzo zmieniła się odkąd ją oglądam – na PLUS oczywiście:)  Na dodatek na początku czerwca poinformowała nas, że stworzyła swoją linię kosmetyczną !! WOW! – gdy tylko pojawiły się jej pierwsze balsamy myjące do twarzy, bez zastanowienia kupiłam dla siebie sztukę. Mogłabym tak dłuższą chwile się jeszcze pozachwycać ,ale po co??Po prostu sami zobaczcie:)

Drugi kanał, który chce wyróżnić, znacie na pewno jeżeli szukałyście czegoś na temat makijażu na YouTube. Chodzi mi tu o utalentowaną Joannę, którą każdy skojarzy lepiej po jej pseudonimie  > MAXINECZKA. Na jej kanale można zobaczyć perfekcyjnie wykonywane (przez nią) makijaże, mnóstwo porad, recenzji kosmetyków i to wszystko z pełnym profesjonalizmem. Koniecznie luknijcie:

Trzeci kanał to wspaniały duet dziewczyn pod pseudonimem MarKa – czyli Martyna i Karolina. Fantastyczny humor, świetne pomysły oraz rzetelne oceny różnych produktów pielęgnacyjnych i makijażowych. Dziewczyny mają różny typ cery, dzięki czemu możemy usłyszeć opinie jednego produktu w dwóch „wariantach” 🙂 Zerknijcie koniecznie!

 

I to już wszystkie kanały, które lubię najbardziej i o których chciałam napisać. Jest oczywiście wiele innych wartych uwagi ale nie chce ich nawet wypisywać, by niechcący kogoś nie pominąć 🙂 Nie subskrybuje ich wszystkich więc nawet bym tego nie ogarneła – może kiedyś jak ktokolwiek będzie tego ciekawy.

 

Pozdrawiam!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *